- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Vidaus pūtiklis
Vidaus pūtiklis
| Prekės kodas | 40178 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 40178 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 170mm |
| Plotis [mm] | 170mm |
| Storis [mm] | 150mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 161mm |
| Įtampa [V] | 12V |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Prekės kodas | 40178 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 170mm |
| Plotis [mm] | 170mm |
| Storis [mm] | 150mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 161mm |
| Įtampa [V] | 12V |
| Jungčių skaičius | 2 |