- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Vikšro valdymo svirtis
Vikšro valdymo svirtis
| Prekės kodas | 39086 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 39086 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Prekės kodas | 39086 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Montavimo vieta | Priekis |