- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Sąvarža, atšvaitas / apsaugos juosta
Sąvarža, atšvaitas / apsaugos juosta
| Prekės kodas | 39068 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 39068 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 39065 |
| Ilgis [mm] | 36mm |
| Plotis [mm] | 19mm |
| Storis [mm] | 12mm |
| Spalva | Balta |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Prekės kodas | 39068 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 39065 |
| Ilgis [mm] | 36mm |
| Plotis [mm] | 19mm |
| Storis [mm] | 12mm |
| Spalva | Balta |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Kairė |