- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Vidaus pūtiklis
Vidaus pūtiklis
| Prekės kodas | 38481 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 38481 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 227mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 147mm |
| Nustatyta galia [W] | 195W |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Prekės kodas | 38481 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 227mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 147mm |
| Nustatyta galia [W] | 195W |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Plastmasė |