- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
| Prekės kodas | 36391 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 36391 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 37mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 13,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 39mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 48mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | 36391 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 37mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 13,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 39mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 48mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |