- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Kėlimo taškas
Kėlimo taškas
| Prekės kodas | 36164 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 36164 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 155mm |
| Plotis [mm] | 60mm |
| Spalva | Juoda |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Montavimo vieta | Priekis ir galas |
| Forma | Kvadratas |
| Prekės kodas | 36164 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 155mm |
| Plotis [mm] | 60mm |
| Spalva | Juoda |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Montavimo vieta | Priekis ir galas |
| Forma | Kvadratas |