- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
| Prekės kodas | 34891 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 34891 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 38,5mm |
| Plotis [mm] | 41mm |
| Storis [mm] | 41mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 22,5mm |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 34891 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 38,5mm |
| Plotis [mm] | 41mm |
| Storis [mm] | 41mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 22,5mm |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |