- Prekių katalogas
- Cilindro galvutė
- Cilindro galvutės varžtas
Cilindro galvutės varžtas
| Prekės kodas | 34696 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Cilindro galvutė |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 34696 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 119mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M10 x 1,25 |
| Sriegio ilgis [mm] | 43,4mm |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Veržliarakčio dydis | 12 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Polydrive |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršius | Fosfatuotas |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 120mm |
| Varžtų skaičius | 10 |
| Prekės kodas | 34696 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 119mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M10 x 1,25 |
| Sriegio ilgis [mm] | 43,4mm |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Veržliarakčio dydis | 12 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Polydrive |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršius | Fosfatuotas |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 120mm |
| Varžtų skaičius | 10 |