- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Laikantysis spaustukas, dugno apmušalai
Laikantysis spaustukas, dugno apmušalai
| Prekės kodas | 34573 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 34573 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 15mm |
| Angos skersmuo [mm] | 8mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 20mm |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Medžiaga | PA (poliamidas) |
| Prekės kodas | 34573 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 15mm |
| Angos skersmuo [mm] | 8mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 20mm |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Medžiaga | PA (poliamidas) |