- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Strypo montavimas
Strypo montavimas
| Prekės kodas | 33109 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 33109 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 33110 |
| Ilgis [mm] | 226mm |
| Plotis [mm] | 117mm |
| Storis [mm] | 83mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su fiksuojančiomis veržlėmis |
| Prekės kodas | 33109 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 33110 |
| Ilgis [mm] | 226mm |
| Plotis [mm] | 117mm |
| Storis [mm] | 83mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su fiksuojančiomis veržlėmis |