- Prekių katalogas
- Variklio montavimas
- Variklio montavimas
Variklio montavimas
| Prekės kodas | 32514 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Variklio montavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 32514 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 157mm |
| Plotis [mm] | 138mm |
| Storis [mm] | 75mm |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Prekės kodas | 32514 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 157mm |
| Plotis [mm] | 138mm |
| Storis [mm] | 75mm |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |