- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklio žiedas, ABS
Jutiklio žiedas, ABS
| Prekės kodas | 32395 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 32395 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 11,1mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 48mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 71,9mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 76,5mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Prekės kodas | 32395 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 11,1mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 48mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 71,9mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 76,5mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |