- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 29435 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 29435 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Korpuso ilgis [mm] | 162,5mm |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Ilgis [mm] | 279mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 18mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 20mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 520N |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Eiga [mm] | 95mm |
| Prekės kodas | 29435 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Korpuso ilgis [mm] | 162,5mm |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Ilgis [mm] | 279mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 18mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 20mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 520N |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Eiga [mm] | 95mm |