- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, gaubtas
Dujinė spyruoklė, gaubtas
| Prekės kodas | 29434 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 29434 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 750mm |
| Korpuso ilgis [mm] | 392mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 18mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 240N |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Eiga [mm] | 308mm |
| Prekės kodas | 29434 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 750mm |
| Korpuso ilgis [mm] | 392mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 18mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 240N |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Eiga [mm] | 308mm |