- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 29269 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 29269 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 253mm |
| Korpuso ilgis [mm] | 152mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 10mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 35mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 10mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 1 900N |
| Eiga [mm] | 67mm |
| Prekės kodas | 29269 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 253mm |
| Korpuso ilgis [mm] | 152mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 10mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 35mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 10mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 1 900N |
| Eiga [mm] | 67mm |