- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 28562 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 28562 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 558mm |
| Korpuso ilgis [mm] | 364,5mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 17,8mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 22mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 10mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 725N |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Eiga [mm] | 166mm |
| Prekės kodas | 28562 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 558mm |
| Korpuso ilgis [mm] | 364,5mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 17,8mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 22mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 10mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 725N |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Eiga [mm] | 166mm |