- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 27762 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 27762 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 547mm |
| Korpuso ilgis [mm] | 296mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 17,8mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 475N |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Eiga [mm] | 209mm |
| Prekės kodas | 27762 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 547mm |
| Korpuso ilgis [mm] | 296mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 17,8mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 475N |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Eiga [mm] | 209mm |