- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, galinis langas
Dujinė spyruoklė, galinis langas
| Prekės kodas | 27597 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 27597 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 243mm |
| Korpuso ilgis [mm] | 138,5mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 8mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 19mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 560N |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Eiga [mm] | 68mm |
| Prekės kodas | 27597 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 243mm |
| Korpuso ilgis [mm] | 138,5mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 8mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 19mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 560N |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Eiga [mm] | 68mm |