- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Strypo montavimas
Strypo montavimas
| Prekės kodas | 25188 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 25188 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 02289 |
| Ilgis [mm] | 360mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M14 x 1,5 |
| Kūgio dydis [mm] | 16,4mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su karūnine veržle |
| Prekės kodas | 25188 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 02289 |
| Ilgis [mm] | 360mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M14 x 1,5 |
| Kūgio dydis [mm] | 16,4mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su karūnine veržle |