- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 24709 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 24709 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 24718 |
| Korpuso ilgis [mm] | 199,5mm |
| Ilgis [mm] | 313mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 15,5mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 29mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 10mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 1 450N |
| Montavimo vieta | Kairysis galinis |
| Eiga [mm] | 75mm |
| Prekės kodas | 24709 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 24718 |
| Korpuso ilgis [mm] | 199,5mm |
| Ilgis [mm] | 313mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 15,5mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 29mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 10mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 1 450N |
| Montavimo vieta | Kairysis galinis |
| Eiga [mm] | 75mm |