- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Išilginės vairo trauklės galas
Išilginės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 23887 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 23887 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 90mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 25mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M18 x 1,5 |
| Išorinio sriegio matmuo | M14 x 1,5 |
| Sriegio tipas | Su dešininiu sriegiu |
| Kūgio dydis [mm] | 18,2mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su karūninėmis veržlėmis ir vielokaiščiais |
| Prekės kodas | 23887 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 90mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 25mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M18 x 1,5 |
| Išorinio sriegio matmuo | M14 x 1,5 |
| Sriegio tipas | Su dešininiu sriegiu |
| Kūgio dydis [mm] | 18,2mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su karūninėmis veržlėmis ir vielokaiščiais |