- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Strypo montavimas
Strypo montavimas
| Prekės kodas | 21489 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 21489 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 21488 |
| Ilgis [mm] | 414mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M16 x 1,5 |
| Išorinio sriegio matmuo | M14 x 1,5 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Vamzdžio skersmuo [mm] | 14,5mm |
| Vairavimo mechanizmas | Su skersinės vairo trauklės galu |
| Prekės kodas | 21489 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 21488 |
| Ilgis [mm] | 414mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M16 x 1,5 |
| Išorinio sriegio matmuo | M14 x 1,5 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Vamzdžio skersmuo [mm] | 14,5mm |
| Vairavimo mechanizmas | Su skersinės vairo trauklės galu |