- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 197240 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 197240 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 197238 |
| Ilgis [mm] | 125mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M12 x 1,25 |
| Išorinio sriegio matmuo | M12 x 1,25 |
| Veržliarakčio dydis | 17 |
| Kūgio dydis [mm] | 12,5mm |
| Kūgio dydis 2 [mm] | 15mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su karūninėmis veržlėmis ir vielokaiščiais |
| Prekės kodas | 197240 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 197238 |
| Ilgis [mm] | 125mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M12 x 1,25 |
| Išorinio sriegio matmuo | M12 x 1,25 |
| Veržliarakčio dydis | 17 |
| Kūgio dydis [mm] | 12,5mm |
| Kūgio dydis 2 [mm] | 15mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su karūninėmis veržlėmis ir vielokaiščiais |