- Prekių katalogas
- Cilindro galvutė
- Cilindro galvutės varžtas
Cilindro galvutės varžtas
| Prekės kodas | 19428 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Cilindro galvutė |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 19428 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 164mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M12 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 105mm |
| Veržliarakčio dydis | E14 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis æTorxæ |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršius | Fosfatuotas |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 151mm |
| Varžtų skaičius | 10 |
| Prekės kodas | 19428 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 164mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M12 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 105mm |
| Veržliarakčio dydis | E14 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis æTorxæ |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršius | Fosfatuotas |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 151mm |
| Varžtų skaičius | 10 |