- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Išvirtimo reguliavimo varžtas
Išvirtimo reguliavimo varžtas
| Prekės kodas | 188669 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 188669 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 92,2mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M12 x 1,5 |
| Veržliarakčio dydis | 18 |
| Kojelės ilgis [mm] | 32,8mm |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 81mm |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Prekės kodas | 188669 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 92,2mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M12 x 1,5 |
| Veržliarakčio dydis | 18 |
| Kojelės ilgis [mm] | 32,8mm |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 81mm |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |