- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 188278 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 188278 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 59mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 81mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 76mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 143mm |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Prekės kodas | 188278 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 59mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 81mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 76mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 143mm |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |