- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Atraminis buferis, pakaba
Atraminis buferis, pakaba
| Prekės kodas | 187821 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 187821 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 123mm |
| Plotis [mm] | 80mm |
| Medžiaga | PUR |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Prekės kodas | 187821 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 123mm |
| Plotis [mm] | 80mm |
| Medžiaga | PUR |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |