- Prekių katalogas
- Diržinė pavara
- Skriemulys, alkūninis velenas
Skriemulys, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 184670 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Diržinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 184670 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 42mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 28mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 150mm |
| Spalvos kodavimas | Balta |
| Parametras | 6PK |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tarpiklio disku |
| Prekės kodas | 184670 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 42mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 28mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 150mm |
| Spalvos kodavimas | Balta |
| Parametras | 6PK |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tarpiklio disku |