- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Varžtas, stabdžių apkaba
Varžtas, stabdžių apkaba
| Prekės kodas | 182457 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 182457 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 34mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M10 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 25mm |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Veržliarakčio dydis | 13 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis šešioliktainis |
| Paviršius | Dengta cinkuotomis plokštelėmis |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 25mm |
| Prekės kodas | 182457 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 34mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M10 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 25mm |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Veržliarakčio dydis | 13 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis šešioliktainis |
| Paviršius | Dengta cinkuotomis plokštelėmis |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 25mm |