- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Hidraulinis siurblys, vairo sistema
Hidraulinis siurblys, vairo sistema
| Prekės kodas | 181109 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 181109 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Darbinis slėgis iki [bar] | 8bar |
| Išorinis skersmuo [mm] | 17mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M16 x 1,5 |
| Sukimo kryptis | Rotacija pagal laikrodžio rodyklę |
| Darbinis režimas | Hidraulinis |
| Skriemuliai | Su diržo skriemuliu |
| Prekės kodas | 181109 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Darbinis slėgis iki [bar] | 8bar |
| Išorinis skersmuo [mm] | 17mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M16 x 1,5 |
| Sukimo kryptis | Rotacija pagal laikrodžio rodyklę |
| Darbinis režimas | Hidraulinis |
| Skriemuliai | Su diržo skriemuliu |