- Prekių katalogas
- Tepimas
- Alyvos slėgio jungiklis
Alyvos slėgio jungiklis
| Prekės kodas | 180635 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 180635 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 516mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M8 x 1 |
| Veržliarakčio dydis | 24 |
| Jungčių skaičius | 1 |
| Spalvos kodavimas | Mėlyna |
| Perjungimo slėgis [bar] | 2,4bar |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Prekės kodas | 180635 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 516mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M8 x 1 |
| Veržliarakčio dydis | 24 |
| Jungčių skaičius | 1 |
| Spalvos kodavimas | Mėlyna |
| Perjungimo slėgis [bar] | 2,4bar |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |