- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Vikšro valdymo svirtis
Vikšro valdymo svirtis
| Prekės kodas | 180268 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 180268 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 468mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Medžiaga | Plieno lakštas |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Prikabinimo svirtis |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su guminiais guoliais |
| Prekės kodas | 180268 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 468mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Medžiaga | Plieno lakštas |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Prikabinimo svirtis |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su guminiais guoliais |