- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 179824 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 179824 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 179825 |
| Korpuso ilgis [mm] | 283,5mm |
| Ilgis [mm] | 451mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 16,5mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 24mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 10mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 660N |
| Montavimo vieta | Kairysis galinis |
| Eiga [mm] | 134mm |
| Prekės kodas | 179824 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 179825 |
| Korpuso ilgis [mm] | 283,5mm |
| Ilgis [mm] | 451mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 16,5mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 24mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 10mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 660N |
| Montavimo vieta | Kairysis galinis |
| Eiga [mm] | 134mm |