- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 179796 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 179796 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 179797 |
| Storis [mm] | 37mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su laikikliu |
| Prekės kodas | 179796 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 179797 |
| Storis [mm] | 37mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su laikikliu |