- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 178903 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 178903 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 36mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 40mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 74mm |
| Sandarinimo juostos medžiaga | HNBR (hidratuotas akrilo-nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | 178903 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 36mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 40mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 74mm |
| Sandarinimo juostos medžiaga | HNBR (hidratuotas akrilo-nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |