- Prekių katalogas
- Diržinė pavara
- V formos rumbuotas diržas, komplektas
V formos rumbuotas diržas, komplektas
| Prekės kodas | 177998 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Diržinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 177998 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ritinio atraminio paviršiaus plotis [mm] | 26mm |
| Ilgis [mm] | 1 642mm |
| Plotis [mm] | 21mm |
| Darbinis režimas | Automatika |
| Briaunų skaičius | 6 |
| Diržo medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
| Blokai / skriemuliai | Įsk. nukreipiamąjį skriemulį |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su diržo įtempikliu V formos rumbuotam diržui |
| Prekės kodas | 177998 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ritinio atraminio paviršiaus plotis [mm] | 26mm |
| Ilgis [mm] | 1 642mm |
| Plotis [mm] | 21mm |
| Darbinis režimas | Automatika |
| Briaunų skaičius | 6 |
| Diržo medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
| Blokai / skriemuliai | Įsk. nukreipiamąjį skriemulį |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su diržo įtempikliu V formos rumbuotam diržui |