- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 177317 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 177317 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 72mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16,2mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 70mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 75mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su veržlėmis |
| Prekės kodas | 177317 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 72mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16,2mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 70mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 75mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su veržlėmis |