- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 176495 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 176495 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 55mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 90mm |
| Sandarinimo juostos medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Montavimo tipas | Kūgiškas ritininis guolis |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su tarpikliais / sandarikliais |
| Prekės kodas | 176495 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 55mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 90mm |
| Sandarinimo juostos medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Montavimo tipas | Kūgiškas ritininis guolis |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su tarpikliais / sandarikliais |