- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 176122 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 176122 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 41mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 40,9mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| OE numeriui | 55118-2S100 |
| Prekės kodas | 176122 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 41mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 40,9mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| OE numeriui | 55118-2S100 |