- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Veleno sandariklis, alkūninis velenas
Veleno sandariklis, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 174634 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 174634 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 7mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 31mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Sukimo kryptis | Rotacija pagal laikrodžio rodyklę |
| Montavimo vieta | Paskirstymo galas |
| Prekės kodas | 174634 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 7mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 31mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Sukimo kryptis | Rotacija pagal laikrodžio rodyklę |
| Montavimo vieta | Paskirstymo galas |