- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 174276 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 174276 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 52mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10,2mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 53mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su veržlėmis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |
| Prekės kodas | 174276 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 52mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10,2mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 53mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su veržlėmis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |