- Prekių katalogas
- Tepimas
- Tarpiklis, alyvos aušintuvas (tepimas)
Tarpiklis, alyvos aušintuvas (tepimas)
| Prekės kodas | 173401 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 173401 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 3,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 23,6mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30,6mm |
| Medžiaga | ACM (poliakrilatas) |
| Forma | Sandarinimo žiedas |
| Prekės kodas | 173401 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 3,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 23,6mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30,6mm |
| Medžiaga | ACM (poliakrilatas) |
| Forma | Sandarinimo žiedas |