- Prekių katalogas
- Ašies pavara
- Pakaba, kardaninis velenas
Pakaba, kardaninis velenas
| Prekės kodas | 170230 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Ašies pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 170230 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 180mm |
| Storis [mm] | 128mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 54mm |
| Montavimo tipas | Guolis |
| Atstumas tarp skylių [mm] | 148mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be frikcinio guolio |
| Prekės kodas | 170230 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 180mm |
| Storis [mm] | 128mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 54mm |
| Montavimo tipas | Guolis |
| Atstumas tarp skylių [mm] | 148mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be frikcinio guolio |