- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Spyruoklės dangtelis
Spyruoklės dangtelis
| Prekės kodas | 14941 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 14941 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 25mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 79mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M14 x 1,5 |
| Veržliarakčio dydis | 21 |
| Medžiaga | Guma |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 14941 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 25mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 79mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M14 x 1,5 |
| Veržliarakčio dydis | 21 |
| Medžiaga | Guma |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |