- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
| Prekės kodas | 12736 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 12736 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 3,8mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 50mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 70mm |
| Medžiaga | Metalas |
| Montavimo tipas | Adatinis guolis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | 12736 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 3,8mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 50mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 70mm |
| Medžiaga | Metalas |
| Montavimo tipas | Adatinis guolis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |