- Prekių katalogas
- Signalinė sistema
- Stabdžių žibinto jungiklis
Stabdžių žibinto jungiklis
| Prekės kodas | 12229 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Signalinė sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 12229 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 53mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 25,5mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M12 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 38mm |
| Veržliarakčio dydis | 14 |
| Veržliarakčio dydis | 19 |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Valdymo būdas | Slėgio jungiklio valdymas |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 43mm |
| Prekės kodas | 12229 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 53mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 25,5mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M12 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 38mm |
| Veržliarakčio dydis | 14 |
| Veržliarakčio dydis | 19 |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Valdymo būdas | Slėgio jungiklio valdymas |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 43mm |