- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Montavimas, atraminis rėmas / variklio laikiklis
Montavimas, atraminis rėmas / variklio laikiklis
| Prekės kodas | 107776 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 107776 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Aukštis [mm] | 100mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 82mm |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Prekės kodas | 107776 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Aukštis [mm] | 100mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 82mm |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |