- Prekių katalogas
- Diržinė pavara
- V formos rumbuotas diržas, komplektas
V formos rumbuotas diržas, komplektas
| Prekės kodas | 107424 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Diržinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 107424 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ritinio atraminio paviršiaus plotis [mm] | 25mm |
| Ilgis [mm] | 905mm |
| Ritinėlių medžiaga | Plastmasė |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65mm |
| Darbinis režimas | Mechan. |
| Diržo medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su įtempiklio elementu |
| Prekės kodas | 107424 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ritinio atraminio paviršiaus plotis [mm] | 25mm |
| Ilgis [mm] | 905mm |
| Ritinėlių medžiaga | Plastmasė |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65mm |
| Darbinis režimas | Mechan. |
| Diržo medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su įtempiklio elementu |