- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dangtelis, išorinis veidrodėlis
Dangtelis, išorinis veidrodėlis
| Prekės kodas | 105687 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 105687 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 102570 |
| Ilgis [mm] | 344mm |
| Plotis [mm] | 218mm |
| Storis [mm] | 82mm |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Prekės kodas | 105687 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 102570 |
| Ilgis [mm] | 344mm |
| Plotis [mm] | 218mm |
| Storis [mm] | 82mm |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Montavimo vieta | Dešinė |