- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 103838 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 103838 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 388mm |
| Korpuso ilgis [mm] | 207,5mm |
| Ilgis [mm] | 233mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 13mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 16mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 6mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 50N |
| Montavimo vieta | Kairysis galinis |
| Eiga [mm] | 158mm |
| Prekės kodas | 103838 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 388mm |
| Korpuso ilgis [mm] | 207,5mm |
| Ilgis [mm] | 233mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 13mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 16mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 6mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 50N |
| Montavimo vieta | Kairysis galinis |
| Eiga [mm] | 158mm |